Nominaties en prijzen:

  • Laureaat poster design prize United Nations Organisation New York 1988
  • Productdesign prize for school materials INNO-GB-BM 1988
  • Laureaat St.-Lukas Brussel (B) 1989
  • Geselecteerd tot collectie Kunst in Huis (B) 1989 - 2004
  • Werkingstoelage van de Vlaamse Executieve, Departement Cultuur (B) 1990
  • Laureaat Eervolle Vermelding Dirk Bouts Prijs (B) 1991
  • Geselecteerd tot collectie Artotheek Koningslo, Vilvoorde (B) 1991-2001
  • Verschillende werken aangekocht door de Stad Vilvoorde (B) 1995-96
  • Geselecteerd als postzegelontwerper voor De Post (B) 1996-1997-1998-2001-2003-2004
  • Genomineerd voor de Provinciale Prijs voor Beeldende Kunst Vlaams-Brabant 1999
  • Opname in collectie Art&Advice 2002
  • Geselecteerd voor LeuvenKooktKunst

Jurylid voor:

  • afstudeerproeven Academie voor Beeldende Kunsten Anderlecht (1998-2006)
  • afstudeerproeven Publiciteit en Illustratie Koninklijk Technisch Atheneum Diest (2006-2007)

Stagementor voor:

  • Koninklijk Technisch Atheneum Diest
  • Katholieke Hogeschool Mechelen
  • Hogeschool voor Wetenschap en Kunst HONIM Brussel
  • Erasmus Hogeschool Brussel
  • Hogeschool Limburg
  • Provinciaal Hoger Instituut voor Kunstonderwijs Hasselt
  • Hoger Technisch Instituut H. Hart Heverlee
  • Hogeschool voor Bedrijfsopleidingen Hasselt
  • The Red & Yellow School of Advertising/Ogilvy and Mather - Cape Town South Africa
  • Hogeschool Sint-lukas Brussel (1996-2004)
  • VDAB
  • Cevora

Studies

  • Pedagogische bekwaamheid (2006) (met onderscheiding)
  • Teamcoaching (Cevora) (2000)
  • Sint-Lukas Hoger Instituut voor Beeldende Kunsten Brussel (met grote onderscheiding) (1989)
  • Hoger Secundair Onderwijs, Provinciale Normaalschool Leuven, (1985)
  • Schilderkunst, Stedelijke Academie Leuven (1985)
  • Algemeen Beeldende Vorming, Stedelijke Academie Leuven (1983)

Studiereizen

  • Europa: Frankrijk, UK, Nederland, Duitsland, Italië, Zwitserland, Oostenrijk, Spanje, Portugal, Griekenland, Denemarken, Zweden, Bulgarije, ex-Joegoslavië
  • Afrika: Tunesië, Zimbabwe, Botswana, Mozambique, The Gambia
  • Azië: Thailand, Turkije, Birma
  • West-Indies: Haïti, Marie-Galante
  • Noord-Amerika: New-York, Vermont, Connecticut, New England, N. & S Carolina, Georgia, Florida, Louisiana, New Mexico, Arizona, California, Nevada, Utah, Colorado, Nebraska, Iowa, Illinois, Michigan, Indiana, Pensylvania, Misouri, Kansas, Alabama, Jersey, New Hampshire, Oklahoma (US); Toronto (Canada)